תגובות אחרונות

  שרית רבניאן דיאטנית קלינית

  שרית רבניאן דיאטנית קלינית
  טיפול בהשמנה והפרעות אכילה.
  "שרית היקרה,
  זו לא הפעם הראשונה שאני כותבת לך, אבל הפעם זה קשה יותר מתמיד… אני לא יודעת איך מתמצתים כל כך הרבה רגשות לכמה משפטים. לא בטוחה שמילים יצליחו להמחיש את המשמעות הגדולה שלך בחיי. אם זה בהצלת החיים הפיזית ואם זה בכך שבזכותך השתניתי כאדם… שינוי שאת אולי לא מודעת לעוצמתו.
  לפני שהתחלתי טיפול הייתי עצורה, מופנמת ובעיקר התכחשתי. לא רק למחלה, אלא למי ומה שאני, לרגשות ולחולשות שלי. לכל מקום שא
  ליו הגעתי לבשתי מסיכה והצגתי אדם אחר לגמרי ממי שאני באמת. לא האמנתי שמישהו יקבל אותי כפי שאני.
  ואז פגשתי אותך. דיי מהר נשביתי ברגישות ובאנושיות שבך, כאלו שלא פוגשים אצל כל אדם בכלל ומטפל בפרט. רכשת את אמוני ולאט לאט הורדתי את המסיכה ואפשרתי לעצמי להיחשף, לשתף ופשוט להיות אני. היית האדם הראשון שעשיתי זאת בפניו. להפתעתי לא נרתעת ובאמת קיבלת אותי כפי שאני. האמנת בי, תמכת, דאגת והיית שם גם כשלא היית חייבת, מה שלא היה מובן מאליו עבורי ועזר לי להבין שאני לא חייבת להסתתר מאחורי מסיכות, שיש מי שמוכן לקבל אותי גם בלעדיהן.
  לימדת אותי שמותר לי להרגיש, שמותר לי לחשוב שונה מהאחר, שמותר לי להביע את עצמי בקול – ושכל אלו לא הופכים אותי לאדם רע.
  השינוי שהתחיל בחדר יצא עם הזמן החוצה וליווה אותי במפגש עם העולם. היום אני הרבה יותר פתוחה, דעתנית ובעיקר – כנה עם עצמי וקשובה ללב שלי.
  הגעתי אלייך כדי שאלמד לקבל את הגוף שלי. בזכותך אני לומדת לקבל את עצמי כאדם.

  בכל מה שקשור ישירות להפרעת האכילה, ללא ספקות, הצלת את חיי. כל כך הרבה פעמים רציתי לוותר ולהיכנע למחלה. לולא האמונה העיקשת שלך, הייתי עושה זאת מזמן.
  בשבועות שקדמו לאשפוז האחרון, לא היה אחד שהצליח לשכנע אותי להכניס משהו לפה, עד שדיברתי איתך. את היחידה שלא הצלחתי לסרב לה ועשיתי זאת בניגוד מוחלט לכל רגש ורצון שלי. מודה ומתוודה, באותם ימים הקושי שלי להתנגד לך תסכל אותי מאוד, אבל במבט לאחור, לא נראה לי שהמילה "תודה" גדולה מספיק כדי להביע את מה שאני מרגישה.

  "במקום בו פחדת ללכת, עוד תראה לאנשים ללכת".
  לא רק הראית אלא גם ליווית וצעדת יד ביד. בעל כורחי אני נאלצת להמשיך לצעוד לבד, אך כשאגיע ליעד הסופי, תדעי שזה בזכותך.

  באהבה, הערכה, ואינספור תודות.."

  צור קשר עם שרית

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *