תגובות אחרונות

  תזונה

  ספורט ודיאטה

  ספורט והתעמלות אירובית הינן דרכים טובות ויעילות לשריפת קלוריות ולהרזייה. אולם כדי לבצע פעילות ספורטיבית יש צורך במאמץ גופני אמיתי, רצון להצליח, מוטיבציה, זמן וחשק. גם אם מבצעים פעילות ספורטיבית מגלים לעיתים שלא ניתן להמשיך בה לאורך זמן ושהמוטיבציה לביצוע יורדת בצורה משמעותית. לכן כדי לבצע פעילות ספורטיבית מתונה הדורשת פחות מאמץ אך יעילה יותר לטווח הארוך.

  תרופות הרזיה

  כיום יש תרופות ותכשירים העוזרים בירידה במשקל.

  השימוש בתרופות אלה מחייב מרשם רופא, אשר יינתן רק לאחר שהרופא יוודא כי המטופל מתאים לקבלתן, וזאת לאחר בדיקה מקיפה ויסודית, כולל בדיקות דם ואחרות, בהן יעמוד הרופא על המצב הבריאותי הכולל של האדם. תרופות אלה אינן באות להחליף את הדיאטה, אלא בנוסף לדיאטה מתאימה ולפעילות גופנית.
  תרופות לירידה במשקל ניתנות בדרך כלל כפתרון אחרון, כאשר אין ברירה אחרת, וכאשר האדם מיצה את הדרכים החלופיות או מצוי בסיכון בריאותי חמור.

  תוספי מזון לירידה במשקל

  תוספי מזון אינם דרך לרדת במשקל ולהפחית עודפי משקל. שימוש בתוספי מזון הוא אולי בעל גוון פסיכולוגי מסייע בירידה במשקל.

  השמנה משמעותה צריכה של אנרגיה בכמותך גדולה מזו שהגוף מוציא. לכן, צריכה של תוספי מזון כמו סיבים תזונתיים לא תסייע להפחית משקל, אלא אם היא מלווה בדיאטה או משטר אכילה מתאימים, וכמובן בפעילות גופנית מתאימה.

  למעשה, תוספי המזון הם מזון בפני עצמו ( אלא אם כתוב אחרת על האריזה ), ועל כן כדאי מאוד לבדוק ולוודא כי תוספי המזון אינם מכילים בעצמם שומנים ופחמימות בכמויות גדולות.

  אם בכלל, ועדיין אין די מחקרים רציניים מבוססים ומוכרים בעניין, תוספי מזון עשויים לסייע להעשרת התפריט בויטמינים ומינרלים, רק כאשר ואם הויטמינים והמינרלים חסרים בגוף. כמובן שאת הויטמינים והמינרלים ניתן לקבל ישירות מתוך המאכלים שאנו אוכלים, ובמיוחד פירות וירקות, מוצרי בשר, דגנים וכולי.

  ניתוחים וטיפולים קוסמטיים להרזייה

  התפתחות הרפואה והטכנולוגיה מציעים היום מגוון של ניתוחים וטיפולים קוסמטיים ואחרים, על מנת להפחית במשקל ולשפר את המראה החיצוני.
  ניתוחים שונים ופרוצדורות כירורגיות כוללים : ניתוח הצרת קיבה, ניתוח מעקף קיבה, ניתוח טבעת, שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד.
  לצד ניתוחים אלה קיימים טיפולים אלטרנטיביים המבטיחים לכם הרזייה מהירה… אך עד היום לא הוכח כי זו האמת.

  זהירות : ניתוחים וטיפולים מן הסוג הזה אין לערוך אלא לאחר יעוץ של רופא מומחה, ורצוי גם לאחר קבלת חוות דעת רפואית נוספת 'SECOND OPINION'. ניתוחים וטיפולים קוסמטיים אינם רק יקרים ומסוכנים, אלא הם אף אינם מטפלים בבעיית ההשמנה ועודף המשקל מיסודה. לכל היותר יימצא פתרון קוסמטי או אסתטי זמני לבעיית ההשמנה, אולם ללא משטר נכון של אכילה בריאה ומאוזנת לצד פעילות גופנית מתאימה ונכונה, לא ניתן להגיע לתוצאות ובוודאי לא ניתן לשמור עליהן לטווח ארוך.

  pghku, dupbh, kvrzhv gcus shtyv ekv shtyv nvhrv' gmu, kshtyv

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *