תגובות אחרונות

  עצות לדיאטה

  עבודה-בית-עבודה: אין זמן לדיאטה!

  אנשים רבים מעונינים לרדת במשקל בקלות, אם לא בקלות לפחות ללא מאמץ ניכר. חלקם נמצאים בתנועה אין סופית, מהבית לעבודה ובחזרה, ואין להם רגע פנאי אחד להתמקד בבעיית עודף השומן ממנה הם סובלים. לכן כולם מחפשים פתרון פלא מהיר ומעשי לדיאטה קלה ופשוטה, שתהיה מהירה ונוחה, רצוי תוך כדי הפעילות היומיומית הרגילה שלהם.
  לרוב האנשים אין הזמן המתאים להכנת מזון מותאם אישית לדיאטה, מזון משביע שאינו משמין, והם לא יעמדו ויכינו לעצמם סלט בריאותי מדי בוקר או יטרחו ויביאו עימם למקום העבודה יוגורט דיאטטי קל, פריכיות ומזון לא משמין. במקום כל זה הם חוטפים מכל הבא ליד תוך כדי פעילות יומית אין סופית בקוצר זמן. התקווה שהריצה המתמדת בה הם נמצאים עשויה להוריד במשקלם היא תקוות שווא. חטיף אחד של 30-40 גרם הנאכל תוך כדי נהיגה (ולעיתים מספר חטיפים ברצף…) או חבילת ופלים המונחת ליד הטלפון במקום העבודה מקזזים בשום זמן את כל מעט הקלוריות שירדו במהלך היום. ריצה מצד לצד ועבודה קשה טובה בהורדת משקל רק אם היא תקוזזת עם זלילת יתר מופרזת.

  עצות טובות לדיאטה קלה- המשך

  מסעדות

  קלוריות רבות נצרכות במסעדות ובמקומות בילוי. המטרה הראשונה של המסעדה היא להשאיר אותך כלקוח קבוע, ולשם כך מכינה אוכל טעים כמיטב יכולתה. אוכל טעים הגורם לרצון לאכול אותו שוב, מכיל בדרך כלל שומן רב, מטוגן או כולל רטבים שונים. אוכל טעים בדרך כלל אינו אוכל דיאטטי, למרות שאוכל ומיני מזונות שונים יכולים להיות גם טעימים וגם לא משמינים. אל תצפה מהמסעדה שתחסוך בשמן או תשתמש במיונז קל ובמרכיבים מופחתי קלוריות. המוצרים האלו יקרים יותר, פחות נוחים לעבודה ופחות טעימים. לכן עליך לדאוג מראש שהאוכל שתקבל יהיה דיאטטי ככל האפשר. דבר עם המלצר והסבר לו שאתה בדיאטה. אל תקח מיד את מנת הבית הדיאטטית שהמסעדה הכינה מראש למקרה כמו שלך. יש מנות רבות העשויות להתאים לך, בסך הכל אתה זקוק למזון ואינך בהרעבה. דבר עם המלצר וברר היכן ובאיזה מנות ניתן להפחית את כמות השומן בקלות. בחר עוף, חזה עוף וכדומה במקום בשר בקר, כבד מכל סוג, אברים פנימיים ונתחים שמנים.
  ברר לגבי הרוטב, במקרים רבים הוא מכיל אחוז גבוה מאוד של שמן, שאל מה האלטרנטיבות ובקש רוטב שאינו שמן במיוחד. בלי לשים לב ובקלות רבה הרוטב עשוי להוסיף מאות קלוריות לארוחה שלך! אל תפחד להציק למלצר, זו העבודה שלו.
  אל תאכל את השומן שיש בסטייק או בעור של העוף. השאר אותם בצלחת. בסלט בקש לא לשים שמן. מסעדות רבות נוהגות לשפוך שמן בלי חשבון על גבי הסלט, ולא לחשוב כלל על מצבך התזונתי. בקש רוטב בצד (זו עצה הנכונה תמיד ומשאירה את השליטה על כמות הרוטב בידך) והתעקש על רוטב קל במידת האפשר. מסעדה טובה אשר תרצה לחזור אליה תבצע את כל הפעולות האלו עבורך.

  שתה מים!

  שתה כמויות עצומות של מים, גם אם אינך צמא. המים ימלאו אותך ויפחיתו בתחושת הרעב או הרצון לאכול. המים בריאים לגוף וחשובים מאוד בכל דיאטה. דאג תמיד למים צלולים בצורה זמינה, אם אין בסביבתך בר מים, הקפד על רכישה קבועה של בקבוקי מים ושמור אותם לידך. מרגיש רעב? שתה כשלב ראשון והמתן מעט. אל תתיחס אל זה כאל סיסמא בלבד. שתה המון והרגל את עצמך לכך. אם אתה אוהב סודה שתה כמות ענקית של סודה- היא מנפחת את הבטן והורסת את התיאבון. ערך קלורי: אפס.

  הגישה שלנו לדיאטה

  האתר אינו תומך ב:

  הרעבה.
  דיאטות קיצוניות.
  דיאטה מהירה.
  ספורט מופרז.
  תוצאות מהירות.
  תרופות פלא לדיאטה קלה.
  דיאטה כמשימה עיקרית ונטל יומיומי.
  ירידת משקל למטרת מראה רזה בלבד.
  האתר כן תומך ב:

  תזונה בריאה.
  ירידה מתונה במשקל.
  דיאטה קלה.
  דיאטה הגיונית הניתנת לביצוע מעשי.
  פתרון ארוך טווח לתוצאה מתונה ויציבה.
  דיאטה למטרת שיפור הבריאות.
  תהליך ממושך לשיפור הבריאות הכללית.
  פתרון חלקי העדיף על התעלמות מוחלטת.
  פעילות גופנית? זה לא בשבילי!

  עצות פשוטות וטובות לדיאטה

  התעמלות ופעילות קלה יומית לשיפור מצבך

  דיאטה גורמת לאיבוד מסת שריר הניתנת לשליטה על ידי התעמלות נכונה. אולם בקצב החיים המהיר, התעמלות קבועה או חדר כושר אינם מעשייים וטובים לכל אחד. אנשים רבים אינם מוכנים בשום אופן לגשת לחדר כושר, עקב העלות הגבוהה, קוצר הזמן וסיבות נוספות. לא תמיד נעים להתעמל ליד אנשים זרים כאשר יש לך כרס בולטת ואתה בכושר גרוע במיוחד..
  לכן ניתן כתחליף לבצע פעילויות גופניות שונות כחלק משגרת היום יום כך שיתרמו להורדת משקל הגוף ויועילו בשריפת השומנים.
  יש דברים רבים מאוד שניתן לעשות במהלך היום ויצטברו לערך מעשי בסוף היום. כגישה וכשיטה, נסה תמיד לבזבז אנרגיה ולא לחסוך באנרגיה האישית. השתמש במדרגות ולא במעלית גם כאשר אתה יורד קומה. המנע תמיד משימוש במעלית. עליית קומה אחת מורידה מספר קלוריות, מחזקת את השרירים ומשפרת את סיבולת לב ריאה. עלייה של 3 קומות מדי יום הינה פעולה בריאה וחשובה!
  החנה את הרכב רחוק תמיד מיעדך והמשך ברגל.
  צא ברגע האחרון והכרח בכך את עצמך ללכת מהר ככל האפשר.
  עבוד בחוסר יעילות (אולם אל תזיק למקום העבודה או לעבודה עצמה!) לך הלוך ושוב כדי להביא מספר פרטים מנקודה לנקודה במקום לקחת את כולם יחדיו, עלה במדרגות פנימיות אל מחסן או גלריה בתדירות גבוהה ככל הניתן, סחוב ציוד וסחורה כבדה מצד לצד והמנע מעזרה של עובדים אחרים במידה והמשקל אינו מופרז.
  נקה את הבית, שאב וטאטא אותו במרץ. היה אחראי על החלפת הסדינים והציפות, פעולה זו דורשת הפעלת מאמץ רב וניעור השמיכות והציפות בכוח.
  סגל לעצמך גישה לחיים, כל פעולה הדורשת הוצאת אנרגיה היא פעולה טובה עבורך. דחיפת רכב תקוע של נהג שאינך מכיר? אתה נחלץ לעזרתו. סחיבת סלים של השכנה המעצבנת מקומה 4? מעשה חשוב ומבורך עבור הדיאטה שלך. טיול חברים הדורש הליכה בשטח? תמיד מבורך.
  אתה עומד במקום ומחכה למשהו? קפוץ 100 פעמים ותוריד מספר קלוריות. יום חופש ואתה מחפש לעצמך עיסוק? רד לגינה ועדור מעט באדמה, נקש עשבים וגזום שיחים.

  היה רגוע!

  אל תקח את נושא הדיאטה כפעולה עיקרית בה אתה עוסק כעת. אל תחשוב ותדבר על אוכל כל הזמן. השקל רק פעם במספר ימים והתיחס למגמה של שינויי המשקל ולא לעליה וירידה או לתנודתיות בין זמני מדידה קצרים. סגל אורח חיים בו אתה יכול לעמוד, פחות אכילת מוצרים משמינים, יותר הוצאת קלוריות על ידי יתר פעילות ושתייה מרובה והמשך כך לאורך זמן. הירידה עשויה להיות איטית, אולם בטוחה ויציבה! עדיף לרדת 5 קילו בחצי שנה מאשר 6 קילו בחודש! אל תכניס את הגוף למצוקת מזון ואת עצמך לסחרחורת. עשה הכל בצורה איטית ורגושה ותקבל תוצאות טובות ומוצלחות!

  עוד עצות לדיאטה

  הנה מספר עצות פשוטות וטובות הנותנות עזרה מעשית עבור דיאטה קלה ללא מאמץ רב מדי, או שינוי קיצוני של אורח החיים.

  המנע מקנייה או אכסון בבית של חטיפי שוקולד משמינים, שקיות של ציפס מכל הסוגים, סוכריות טעימות וכל מוצר אחר האהוב עליך ואינו מועיל לכמות הקלוריות אותה אתה מבקש להשיג. קל הרבה יותר להמנע מרכישת חלבה לדוגמא מאשר להמנע מאכילתה! אל תאפסן ממתקים לשעת חירום בעבודה, ברכב אוו במקומות שאינם ארון המטבח.
  ארוז כל חטיף או מוצר לא גמור בצורה טובה ככל האפשר, עטוף אותו במספר שכבות של ניילון דביק ודחוף אותו לארון למקום הנידח ביותר. פעולה טובה יותר עבורך היא פשוט להעיף את זה. אל תחסוך כסף.

  דאג לאספקה שוטפת ומלאי גדול של תחליפים לא משמינים במיוחד הניתנים לאכילה במהלך היום. רכוש כמויות נכבדות חטיפים שונים, לא בהכרח הטעימים ביותר, אשר יתנו לך מענה לרצון הבלתי ניתן לשליטה של אכילה גם כשאתה לא רעב.
  קנה תמיד מוצרים המגיעים בכמות קטנה וארוזה בצורה אישית. 2 חטיפים של 23 גרם יעסיקו אותך הרבה יותר מאשר חטיף אחד של 46 גרם. היצרנים לצערנו מודעים לעובדה זו, ולכן גובים סכומים גבוהים יותר עבור מוצרים קטנים המגיעים באריזות אישיות. ניתן לקנות חטיפים דלי קלוריות המכילים 60-100 קלוריות לאחד לעומת חטיף שוקולד רגיל של 50 גרם המכיל מעל 200 קלוריות.

  הקפד על קנייה משמעותית של פירות וירקות טריים. למרות שבפירות רבים יש סוכר רב, הם אינם מכילים את השומן שיש בשוקולד למשל. שטוף את הפירות והירקות והכן אותם בתוך קערה נעימה למראה ובמקום זמין. אתה יכול לאכול 10 מלפפונים עם מעט מלח גס ואולי גם פלפל ירוק חריף לתוספת ענין, ותצבור קלוריות פחותות משמעותית משקית קטנה של ביסלי.
  אין לך זמן לשטוף מעט ירקות? בקש את שיתוף הפעולה של בן או בת הזוג. הם ישמחו לעזור לך במשימה חשובה זו.

  shtyv nvhrv, gmu, pauyu, khrhsv cnaek kkt euah tu,rupu, vrzhhv

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *