תגובות אחרונות

  חדר כושר, דיאטה וספורט

  חדר כושר- מחר ארשם ואתמיד!

  האמנם?
  חדר כושר הינו פתרון יקר יחסית האמור לחייב את המנוי להופיע בזכות העלויות הגבוהות ששולמו מראש, בזכות הדרכה צמודה של מדריך במכון או בזכות סביבה חברית תומכת וחיובית. יש לוודא שהמדריך בחדר הכושר מודע למטרה הראשית שהיא (אם זו באמת עדיין המטרה) הורדת משקל, ולא מטרה אחרת כמו ניפוח שרירים וכדומה.
  פעילות קבועה במכון כושר עשויה לשפר ולהקל על דיאטה והיא מוכחת כתהליך יעיל וחשוב.
  לא כולם מעונינים להרשם למכון כושר, לעשות צעידות ברחבי העיר או לבצע תרגילי כושר בבית בשעות הערב. מי שאינו אוהב ואינו מורגל בספורט עשוי להרגיש תיעוב מכל הפעילות הזו!

  כיום ניתן להשיג מנויים חלקיים למועדני ספורט וחדרי כושר. כדאי לנסות ולרכוש מנוי לתקופה מוגבלת לחדר כושר, לנסות ללכת מספר פעמים ולראות האם הדבר יעיל ובר ביצוע.

  עצות מעשיות ואלטרנטיבה לספורט

  גוון! אל תתחייב מראש לפעילות מסוימת שאינך רגיל עבורה. חבל לעשות מראש מנוי ל10 חודשים לקאנטרי קלאב אזורי ובסוף ללכת רק למשך חודש או שנים.
  השקע בפעילויות אקראיות מאומצות, עזור לחבר להעביר דירה, דחוף רכב שנתקע, שטוף רצפה במקום העבודה, סחוב ארגזים, עלה לגג ובדוק אם אין נזילה בדוד..
  שחק כדורגל או כדורסל עם הילדים! אין צורך לדעת לשחק, מספיק להשקיע שעה קלה של ריצה לא מאורגנת אחרי הכדור כדי לקבל שיפור משמעותי באיכות הדיאטה, בסיבולת לב ריאה ובקשר בין הורים לילדים!

  פעילות גופנית? לא בשבילי!

  כמה קלוריות ניתן להוריד בפעילות ספורט מאומצת? 100 קלוריות? 200 קלוריות? 400 קלוריות? ואולי ניתן להוריד 1000 קלוריות תוך כדי פעילות ספורטיבית? אך מה הערך של פעילות ספורטיבית חד פעמית? מי שאינו מורגל בפעילות ספורט קבועה, מפסיד דרך טובה ויעילה מאוד להורדה במשקל. ספורט חד פעמי אינו יעיל.
  ברור לכל שהתעמלות והוצאת אנרגיה הם מתכון מנצח לירידה במשקל ולשיפור מאזן הכנסת והוצאת הקלוריות במהלך היום. אולם הרגלים של שנים מונעים מאיתנו להפעיל את הגוף ולעשות ספורט, אנו לא יודעים איך וכיצד להתעמל, מה התרגילים הטובים עבורנו, מה המינון הנכון שיתן ירידה במשקל ולא רק חיזוק שרירים נקודתי וכיצד לגשת לכל הנושא של הפעילות הגופנית. ניתן לאמר שמי שאינו עוסק בפעילות ספורטיבית עשוי להרגיש כה רחוק ומנותק מכך, עד כדי כך שאין לו אפילו מושג קלוש לאן לגשת, מה לשאול, מה לברר או מה לחפש והוא מעדיף לעזוב ולהתעלם מכל הנושא של עזרה לירידת המשקל דרך פעילות ספורט. התעמלות יכולה להצטייר לעיתים כסיוט או כמטלה בלתי נעימה בעליל אצל אנשים מסוימים, עד כדי כך שהם מפסידים את היתרונות הרבים שיש בהתעמלות גופנית לרבות בשיפור וקידום הדיאטה.

  צעידה בריאותית

  אחת העצות הראשונות אותה אנו מקבלים כאשר אנו מתחילים בתהליך דיאטה היא להתחיל בפעילות גופנית. מכיוון שאנו לא יודעים מה לעשות אנו נרשמים למכון כושר או מתחילים בצעדות יזומות ומלאות מוטיבציה סביב השכונה. יתכן שלצעידה נמרצת יש השפעה משמעותית על הבריאות והיא אמם שורפת קלוריות, אולם קשה להתמיד בצעידה מונוטונית לאורך תקופת זמן. עונות השנה מתחלפות, הימים מתקצרים והאוירה משתנה. כדאי לחפש יום קבוע בו יש שעה-שעתיים פנויים בין עיסוקים אחרים, כך שהדבר יתן מוטיבציה נוספת להמשך התהליך, יעזור ויעודד לפני שמתחילים בצעידה ממושכת המיועדת לשיפור הבריאות.

  shtyv shtyv ekv upauyv hrhsv cnaek hrhsv nvhrv cnaek

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *