תגובות אחרונות

  דיאטה לא יקרה

  אוכל בריא הוא אוכל זול. אם נרצה לחסוך כסף על המזון שאנו אוכלים וגם לאכול בריא יותר, נגלה שאין סתירה בין השניים. דיאטה לא חייבת להיות יקרה ולא מיועדת רק לעשירים.
  מכיוון שיש כיום הרבה מאוד מוצרים מופחתי קלוריות המסומנים כמוצרים המיועדים לתזונה נכונה, אנו מקבלים את הרושם שלעשות דיאטה כרוך בהוצאה כספית ניכרת. אך האמת היא שכדי לעשות דיאטה אין צורך להתחיל ולקנות עשרות חטיפים ומוצרי מזון מופחתי קלוריות. אפשר מדי פעם להתפנק עם חטיפים קלים יחסית, אך רוב האוכל הבריא עם מעט הקלוריות הינו אוכל לא יקר ובסיסי. עוף וחזה עוף, ירקות, פירות וכדומה. גם לחם מלא וקל שמחירו גבוה מלחם רגיל יכול להחזיק בדרך כלל יותר זמן מלחם שחור אחיד, כך שמעשית הוא משתלם יום במידה וזורקים מפעם לפעם לחם שנשאר מלפני כמה ימים.
  כמה כסף אנחנו מבזבזים על שוקולד, ממרחי שוקולד, ממתקים, חטיפים מיותרים… כל אלו ניתן להפסיק ולקנות ולחסוך את הסכום הגבוה שהם עולים.
  כדאי לחזור לאוכל הבסיסי הפשוט והטוב ולעשות זאת בחכמה, לחם שחור, פירות, ירקות, שמן זית ועוד. דיאטן יוכל להמליץ על תפריט מאוזן של אוכל בריא, פשוט וטוב, ויחד עם ספורט מתון ניתן להגיע למשקל גוף תקן בזמן סביר וללא מאמץ מוגזם.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *