תגובות אחרונות

  הדיאטה הטובה ביותר

  מה הדיאטה הטובה ביותר?

  איזו דיאטה תעזור לי יותר מכל דיאטה?

  כל מי שמתענין בדיאטה והורדת משקל נוכח לגלות שקיימות בשוק הדיאטות עשרות או לא מאוד של דיאטות שונות, תפריטים מפורטים וגישות אלו ואחרות לדיאטה.
  כל דיאטה מתימרת להיות הדיאטה הטובה ביותר והיעילה ביותר, זו שתאפשר ירידת משקל משמעותית עם מינימום של השקעה ומאמץ.

  האם עדיפה דיאטה המבוססת על מרכיב אחד עיקרי? או אולי דיאטה בה מותרים שילובי מזונות מסוימים בלבד, ואסור לערבב בין הסוגים השונים? מה לגבי דיאטת נוזלים? או דיאטה עם תפריט מוכן מראש כמו דיאטת סקרדנייל?

  מחקר שנעשה לאחרונה בארצות הברית מוכיח דבר שרבים יודעים ומכירים כבר זמן רב : לא משנה סוג הדיאטה, בסופו של דבר הירידה במשקל תלויה בכמות הקלוריות אותן צורכים ובכמות הקלוריות שמוציאים.
  מאזן הקלוריות, כמה אנו צורכים וכמה אנו מוציאים הוא זה שקובע האם נעלה או נרד במשקל.

  מה היתרון בדיאטות שונות?

  דיאטה הוא תהליך קשה לביצוע, שדורש להכנס למשטר דיאטה על ידי שימוש בכוחות נפשיים רבים, ותוך מאבק בצרכים גופניים ברורים ובסיסיים. מי שאוהב לאכול מכיר היטב את ההרגשה – הוא מחפש משהו לאכילה כאשר הוא עצבני, כאשר עייף או עירני, כאשר ממתין למחשב שיעלה, כאשר אכל משהו לפני זמן קצר ומחפש קינוח או משהו מלוח אחרי מאכל מתוק ועוד ועוד סיבות שונות ומשונות. להתגבר על כל זה זו משימה כמעט בלתי אפשרית.

  אם אמנם אין הבדל משמעותי בין הדיאטות השונות, עדיין יש בהן יתרון אחד גדול העוזר לדיאטה והוא המסגרת הקפדנית של דיאטה מסוימת אשר עוזר להכנס לתלם ולהתחיל בביצועה.

  shtyv nhsg jauc hrhsv cnaek srfh shtyv ekv uhghkv kkt muo tu xpury tu fuar dupbh uv,gnku, shhyv דייטה ajdob

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *