תגובות אחרונות

  תחליפים בדיאטה

  מה אפשר לאכול בדיאטה?
  אם אתה שמנמן, שמן או סתם בהכחשה, הסיכוי שתעבור כעת לתזונה דלת קלוריות הכוללת את כל מרכיבי המזון, באופן מסודר, ותקפיד גם התעמלות אירובית מתונה, וכל זה לאורך זמן, זהה לסיכוי שיגיעו עוד היום חייזרים ויביא שלום עולמי מיידי.
  לכן יש צורך להיות מעשיים והגיוניים. צריכת מזון רב קלורי היא סיבה עיקרית להשמנה. אם תחליף מזונות משמיני רבים בתחליפים משמינים פחות, תוכל להפחית אחוז מסוים מסך הכל הקלוריות היומיות (או הנקודות לפי שיטת הנקודות) והדבר יהווה אבן דרך חשובה בכל דיאטה ממושכת.
  לכן, כדאי לצרוך מוצרים בעלי ערך קלורי נמוך יחסית אשר ניתן לאכול אותם לאורך זמן והם זמינים וקלים להכנה או להשגה.
  רעיונות למוצרים ומאכלים היכולים להיות תחליף למוצרים משמינים יותר:
  תוספת חמה לכל ארוחה יכולה להיות עגבניה חמה. אם אתה אוהב קטשופ תאהב גם את זה. שוטפים עגבניה, חותכים אותה לריבועים גסים ושמים במיקרוגל למספר שניות בהתאם לכמות ולסוג המיקרוגל. החום מתיך את העגבניה ויותר מעין תוספת או רוטב חם ומהיר מאוד להכנה עם ערך קלורי אפסי.
  לאוהבי החריף ניתן לקלות פלפל ירוק חריף במיקרוגל למספר שניות בודדות. הפלפל מוסיף טעם משמעותי לכל ארוחה, ויש לו יתרון עצום בכך שהוא מאלץ את הסועד לאכול לאט יותר עקב החריפות הרבה. אכילה איטית הינה רצויה מאוד בהרגלי אכילה נכונים ובריאים. גם כאן אין להגזים בצריכת מזון חריף העלוי לגרות את המיעיים.
  לחם הינו מצרך בסיסי שאנו רגילים לאכול מילדות. לכן קשה מאוד לוותר על לחם לטווח הארוך והדבר מנוגד לטבע שלנו. דיאטות שונות אף ממליצות על צריכת לחם מבוקרת לתהליך הרזייה נכון ובריא, כגון דיאטת לחם של אולגה רז. עלינו להחליף את הלחם הרגיל, ובוודאי שאת הלחם הלבן אם אנו עדיין קונים אותו, בלחם מקמח מלא הכולל יותר סיבים ופחות קלוריות. כבר היום יש להכנס את השופרסל, המכולת או הצרכניה הקרובה, להשוות את כמות הקלוריות שבסוגי הלחם ולרכוש לחם איכותי יותר עם פחות קלוריות ל100 גרם. לאו דווקא לחם קל שאינו יכול להשביע במקרים רבים.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *