תגובות אחרונות

  שתיית מים עוזרת לדיאטה

  שתיית מים עוזרת לדיאטה

  בדרך כלל אנו לא שותים מספיק מים. שתיית מים עוזרת מאוד כאשר אנו עושים דיאטה. תחושת הצמא מתורגמת בטעות לתחושת רעב ואנו אוכלים במקום לשתות. משקה הטוב ביותר הוא מים, במיץ ומשקאות ממותקים יש כמות קלוריות רבה וסוכר מיותר. גם במיץ פירות טבעי!

  כדאי לשתות מים בכל הזדמנות. גם לגימה או שתיים של מים יכולה להועיל. למים אין שום ערך קלורי, הם בריאים לגוף וממלאים את הקיבה. כאשר שותים מים הגוף מרגיש שנעשתה כאן פעולה כלשהי הקשורה לאכילה ושתייה ועשוי לדחות מעט אכילה שאינה מתוך רעב.

   

  האם יש יתרון במים קרים?

  ישנה דעה ששתיית מים קרים גורמת לבזבוז אנרגיה מהגוף וזאת מכיוון שהגוף זקוק לאנרגיה כדי לחמם את המים הקרים לטמפרטורת הגוף. יתכן שהתאוריה אינה נכונה ואינה מדויקת, שכן באותה הדרך מים חמים אמורים לגרום להשמנה, וידוע היטב שמים חמים או קרים אינם משמינים, אולם בכל מקרה אין ספק ששתיית מים עשויה לעזור בתהליך של דיאטה מתונה.

   

   

  שתה מים עכשיו!

  כדאי לשפר את הזמינות של שתיית המים על ידי רכישת בר מים מינרליים, הקפדה על מלאי גדול של מים מינרלים בבקבוקים וכדומה. עשה זאת באופן מעשי ועשה זאת עכשיו. שתה מים בלי להתלבט יותר מדי.

  שים לב: שתיית מים בכמות מופרזת עלולה להזיק. שתה אך אל תאבק בתחושות הטבעיות של הגוף ואל תכריח את עצמך לשתות עוד ועוד כאשר אתה מרגיש ששתית מספיק.

   

  עשה סדר בדברים

  נהל את חייך בצורה רגועה, שתה מספיק, אכול בצורה מסודרת, נשום, התעמל מעט, עשה יוגה, השתמש במחשב כדי ללמוד על דרכים חדשות לשיפור חייך ולחסכון כסף באינטרנט דרך הנחות ומבצעים, בדוק אם יש לך ביטוח רכב וסע לטייל, היוועץ בגולשים אחרים וישם את ההמלצות.

   

  קח את הדברים בפרופורציה

  דיאטה בריאה היא דיאטה מתונה והינה תהליך איטי והדרגתי. אל תצפה לירידת משקל מהירה! קח את הזמן והמתן בסבלנות לירידה האיטית אך הבטוחה אם תשמור על כללים בסיסיים של תזונה נכונה.

  במקום לרדת 3-4 קילו בחודש, אך להשבר מהר ולהפסיק את הדיאטה, עדיף לרדת חצי קילו בחודש ואף בחודשיים ולהמשיך להתמיד בדיאטה זו. עדיף אף לא לרדת כלל ולא להעלות במשקל מאשר לרדת במהירות ולחזור למשקל עודף אחרי זמן קצר.

   

   

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *